Karjäärivõimalused Quretecis

Quretec on 2006. aastal alustanud Tartus tegutsev tarkvaraarenduse teenuseid pakkuv ettevõte. Qureteci klientideks on mitmed Eesti riigiasutused ja ettevõtted, kellele oleme arendanud infosüsteeme.

Meie tarkvaraarenduse projektides kasutatavad tehnoloogiad on muu hulgas näiteks: Java, JavaScript, TypeScript, Spring Boot, Wicket, Hibernate, Docker, Kubernetes, Tomcat, WildFly, RabbitMQ, React, Angular, HTML5, CSS3, PostgreSQL, Oracle jms.

Quretecil on ka oma toode - Qure Platform, millega arendame erinevaid veebipõhiseid infosüsteeme nagu registrid, uuringud, labortarkvara jms. Kuna platvormil kasutatakse valmis komponente, siis saab turvalisi infosüsteeme luua Qure Designer tarkvara kasutades väiksema vaevaga, kui puhtalt lehelt arendust alustades.

Tarkvaraarendaja
Tarkvaraarendaja

Kui sul on programmeerimise kogemus ja sind huvitab infoüsteemide arendamine, siis kandideeri meile tarkvaraarendajaks.

Analüütik
Analüütik

Kui suudad kiiresti mõista klientide vajadusi, kirjeldada arendajatele arusaadavalt tarkvara nõudeid ja kasutuslugusid ning SQL ei ole sulle võõras, siis kandideeri analüütikuks.

Projektijuht
Projektijuht

Kui sul on hea ettekujutus tarkvaraarenduse tööprotsessidest ja rollidest ning arendustööde planeerimine, koordineerimine ja skoobi jälgimine on midagi sulle, siis kandideeri projektijuhiks.

Testija
Testija

Kui tahad anda oma panuse infosüsteemide kvaliteedi parandamisse ja sind huvitab tarkvara testimine, testlugude ning automaattestide kirjutamine, siis kandideeri testijaks.

Qure Designer arendaja
Qure Designer arendaja

Qure platvorm baasil saab arendada infosüsteeme kasutades selleks Qure Designer tarkvara. Vajalik on JavaScripti ja SQL tundmine. Sobib ka teisel erialal kõrghariduse omandanud ümberõppijatele.

Praktika
Praktika

Kui sul ei ole veel tarkvaraarenduse valdkonnas töökogemust aga oled õppinud seda ülikoolis, kutsehariduskoolis või oled läbimas Vali IT kursust, siis võid meile praktikale kandideerida.

Mobirise Website Builder

Telefon: +(372) 7309 508
E-mail: quretec@quretec.com

  • Quretec OÜ
  • Ülikooli 6a
  • 51003 Tartu
  • Registrikood: 11043739
  • Käibemaksu number: EE101082228
  • IBAN: EE642200221025210751